Адміністрація ринку «Столичний» попереджає про «фейкові» мітинги та «чорну» PR-кампанію

З вчорашнього дня у ЗМІ розгорнута чорна PR-кампанія щодо дискредитації нових власників та адміністрації ринку «Столичний». Замовниками цієї кампанії є колишній директор підприємства Рустем Абдукадиров та колишній номінальний власник ринку Олександр Стельмах.

Мета цієї кампанії одна - відновити незаконний контроль над підприємством, збирати «чорну готівку» з орендарів та продовжувати фінансувати так зване угрупування «єнакієвських», до якого він належить.

Для цього використовуються проросійські блоггери та інтернет-ЗМІ, а також окремі інформаційні майданчики ринку, які досі перебувають в управлінні людей Р. Абдукадирова (фейсбук-сторінка, стара версія сайту, групи в месенджерах та соціальних мережах).

В цих сюжетах охорону ринку називають «тітушками», процес відновлення прозорої роботи підприємства - «рейдерством», розповідають фантастичні історії про конфлікти з продавцями та персоналом підприємства.

Також це спроба уникнути Рустемом Абдукадировим, Олександром Стельмахом та їх поплічниками відповідальності за шахрайство, перевищення повноважень та доведення ринку до банкрутства, щодо чого здійснюються кримінальні провадження.

Нагадуємо, що компанія ТОВ «Продовольчий хаб «Столичний» жодного відношення до роботи ринку не має. Офіційними та законними власниками ринку є компанії ТОВ «РСГП «Столичний» та ТОВ «ОІЛСІ».

Просимо журналістів, орендарів, працівників, покупців та партнерів ринку уважно ставитися до інформаційних повідомлень, які вони отримують.

Офіційні джерела інформації про роботу ринку:

 ⁃ Сайт: https://rynok.kiev.ua/

 ⁃ Телеграм-канал: https://t.me/rynok_stolychnyi

 ⁃ Вайбер-група: https://invite.viber.com/?g2=AQB4MbcrX%2BCwEk0kgoy9bPxyT%2BbM8r4sTqD6HUbyRIWG29l6E4MxAYKuR4OFERSt

 ⁃ Фейсбук: https://www.facebook.com/rynok.kiev.ua

Ми працюємо над відновленням повноцінної роботи підприємства і запрошуємо орендарів до укладання угод з офіційними представниками ринку.