Honey-21

Вітаємо з Маковієм!14.08.2016  10:00

У серпні країна відзначає три великих релігійних свята, з якими пов’язано безліч традицій і обрядів, — медовий спас, яблучний спас, та горіховий спас. Всі три свята присвячені Великому Спасителя Ісуса Христа. Із назв свят зрозуміло, що в зазначені дні прийнято вживати в їжу мед, яблука та горіхи відповідно. Але до настання зазначених дат люди за традицією утримувалися від цих продуктів. У народі вважається, що під час Спасів мед, яблука та горіхи мають чарівну силу. Вживаючи в їжу ці продукти, люди загадували заповітні бажання і вірили, що таким чином позбавляються від всіх хвороб.

14 серпня православні люди в усьому світі відзначають Маковій, або Перший Медовий Спас. У церкві на Медовий спас святять воду, мед, мак і різні квіти. Бажано, щоб в букетику була присутня макова голівка.

Християни святкують в цей день винесення частинок деревини хреста, на якому розіп’яли Христа. Вони вважаються цілющими і, за повір’ям, запобігають епідемії. Саме цього дня служителі виносять реліквії з храмів та рухаються до водойм, тому існує ще одна назва свята — Спас на воді.

Ринок «Столичний» щиро вітає вас з цим великим святом, та запрошуємо до нас за найсвіжішим медом!


Більше новин тут
Метки , , , , , , , . Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.