17805255_650x410

Вітаємо з Днем Святого Миколая!19.12.2016  11:30

Шановні друзі!

Щиро вітаємо вас зі священним святом — Днем Святого Миколая! Бажаємо щастя, здоров`я, сімейного благополуччя вам та вашим близьким! Нехай кожен ваш день буде переповнений радістю та теплом! Даруйте дива один одному, адже найщасливіша людина — котра має в серці те, що не згасає!

Зимовий день Святого Миколая — одне із найбільш шанованих християнських свят на Русі, день смерті Миколи Чудотворця. Це свято відзначається набагато масштабніше ніж Новий рік. У багатьох європейських країнах День Святого Ніколауса, в країнах СНД день Святого Миколая — одне з найрадісніших свят для дітей. Християни вірять, що і до цього дня він робить безліч чудес тим людям, котрі моляться йому.

Про подарунки Святого Миколая складено безліч легенд. Одна з них пояснює походження традиційного носка для подарунків. Святий Миколай вирішив допомогти трьом сестрам, яких через бідність ніхто не хотів брати в дружини. Вночі напередодні Різдва він кинув їм через камінну трубу три мішечки із золотими монетами. Сестри в той вечір розвісили сушитися біля каміна свої випрані панчішки. У них то і догодили подарункові мішечки від Святого Миколая. Після допомоги трьом сестрам, Микола продовжував здійснювати підтримку для бідних городян, залишаючись непоміченим і дивуючи все місто. Він непомітно приносив у їхні будинки іграшки та теплі речі для дітей, ліки для хворих.


Більше новин тут
Метки , , , , , . Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.