МИ відкрились!

Український виробник шоколаду підкорив Азербайджан11.12.2017  08:53

Український холдинг !FEST 15 січня наступного року відкриває в Баку другу кав’ярню «Львівська майстерня шоколаду».

«У Польщі у нас є два заклади: «Краківська майстерня шоколаду», але там важко йде бізнес і я незадоволений результатами. З іншого боку, ми відкрили в Баку «Львівську майстерню шоколаду» в минулому році і зараз відкриваємо ще другу», — сказав глава і співвласник холдингу Андрій Худо.

За його словами, зараз !FEST належить 44 таких кав’ярні в Україні, 1 — в Чехії, 2 — в Польщі. З них — 38 діють по франчайзингу, 6 — належать компанії.

Компанія імпортує шоколад для кав’ярень з Бельгії.

Холдинг !FEST, заснований в 2007 році у Львові, розвиває мережу креативних ресторанів, кав’ярень і магазинів в Україні.

Один з перших відкритих об’єктів Холдингу є ресторан «Криївка» у Львові, серед інших закладів з оригінальною концепцією: «Мазох-cafe», «Фестиваль-ресторація» Лівий берег», ресторани «Зеник Митник», ресторан-музей «Гасова лямпа», «Перша Львівська грілева ресторація м’яса та справедливості», «Найдорожча ресторація Галичини», «Львівська копальня кави», реберні «Під Арсеналом» та ін.

!FEST також розвиває мережу магазинів-кондитерських «Львівська майстерня шоколаду» (власні і франчайзингові, крім Львова), «Львівські пляцки» (власні і франчайзингові), винний бар «П’яная вишня» (власні і франчайзингові), а також мережу продуктових супермаркетів у Львові.

За матеріалами: Укрінформ


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.