Зберігання мандарин (2)

У 2018 Україна може стати експортером меду №2 в світі19.12.2017  09:07

Україна і далі буде нарощувати продажі меду, і в 2018 році може вийти на друге місце в світі з експорту цього продукту. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив економіст департаменту технічного співробітництва продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак, передає propozitsiya.com.
Зараз на ринку меду спостерігається стрімке зростання попиту на бджолопакети, господарства збільшують пасіки, зростає зацікавленість промисловим бджільництвом, поступово нарощуються інвестиції в галузь.
На думку економіста, Україні знадобиться приблизно 5-6 років, щоб наздогнати Китай і вийти на лідируючі позиції з експорту меду.
«Чому я вірю в те, що це можливо? Саме тому, що зараз пішов конструктивний обмін інформацією про ефективні технології бджільництва, і є величезний прогрес не тільки в кількості вуликів, але і в ефективності медозбору. Також тому, що зараз ми можемо легко подвоїти обсяги збору меду тільки за рахунок наявного соняшнику », — зазначає експерт.
Крім того, збільшення кількості бджіл вже в наступному році може істотно вплинути на підвищення врожайності значного переліку культур, навіть в домогосподарствах. Зокрема, при відсутності аномальних кліматичних умов, буде отримано більший урожай соняшнику, а значить, збільшиться і експорт олії, — прогнозує експерт.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.