СУХОФРУКТИ23.05.2018  09:06

Сухофрукти — це смачні та корисні засушені і зацукровані у власному соку фрукти. Калорійність сухофруктів сильно розрізняється залежно від того, які саме це фрукти.

Корисний склад і шкода сухофруктів

Сухофрукти — це ідеальні запаси вітамінів цілий рік. Різні фрукти володіють власним набором вітамінів і мікроелементів, наприклад, курага багата калієм, а чорнослив — залізом і фосфором. Урюк — це єдиний сухофрукт, який можна діабетикам (і він набагато корисніше кураги), а відвар з родзинок і урюка зніме набряки і прибере з лиця наслідки святкової ночі (застосовується як всередину, так і назовні, є відмінним косметичним засобом), допоможе при захворюваннях нирок і підвищить тонус серцево-судинної системи. Однак у сухофруктів є протипоказання — це діабет. Через підвищений вміст фруктози і сахарози діабетикам можна їх вживати. Також слід обмежувати їх кількість на увазі високу калорійність сухофруктів. Допустима норма сухофруктів при схудненні — 30-40 грам в день. Ще слід бути уважним алергікам: екзотичні сухофрукти можуть викликати напад алергії.

Сухофрукти має сенс носити з собою разом з горішками в якості «снеків» — для швидкого перекусу на ходу. Це допомагає шлунку пережити час між основними прийомами їжі і працює як профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.