Різнокольорові чіпси з батату підкорюють світ28.12.2017  08:08

Компанія «Scott Farms» представить свої солодкі картопляні чіпси на ринку США на початку 2018 року. Уже кілька років у компанії є свої чіпси з батату в Великобританії та інших частинах Європи. Після того, як в Європі з’явилися позитивні відгуки, «Scott Farms» тепер готова вийти на американський ринок. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Freshplaza.com.
За словами Гаррі Сміта з «Scott Farms», вперше компанія виробила чіпси з батату в 2012 році.
«Ми продемонстрували їх на Fruit Logistica в Берліні в цьому році і були вражені позитивними відгуками, які вони отримали. Після дуже успішного розгортання по всій Європі ми зустрілися з рядом роздрібних торговців в США і наші чіпси почнуть потрапляти на полиці на початку 2018 року », — додав він.
З самого початку вирощування солодкої картоплі «Scott Farms» завжди прагнула впроваджувати нововведення і заохочувати використання солодкої картоплі як інгредієнта, а також ідеального овоча для подібного продукту (чіпсів — Ред.). Різні кольори солодкої картоплі також забезпечують натхнення для різних варіантів
«Ми поколіннями вирощуємо солодка картопля в східній частині Північної Кароліни і завжди прагнемо бути на передньому краї розвитку, збору врожаю та упаковки. Ми дуже активно брали участь в розробці рецептів в Великобританії і в усій Європі, а також на внутрішньому ринку США, щоб продемонструвати універсальність солодкої картоплі в якості інгредієнта, тому таке нововведення в продуктах на основі солодкої картоплі стало природним продовженням », — сказав Сміт.
«Наші чіпи зроблені в основному з солодкої картоплі Covington Orange. Проте, ми послідовно експериментуємо з різними сортами і навіть маємо триколірний варіант, що поєднує оранжевий, фіолетовий і білий солодка картопля — фантастичні як на вигляд так і за смаком », — продовжив Сміт.
При розробці чіпсів враховуються такі чинники як: їх товщина, що використовується масло і тривалість приготування. Солодкі картопляні чіпси надійдуть в магазини США на початку 2018 року і будуть доступні в пачках по 140 грам.

© Пропозиція — Головний журнал з питань агробізнесу
http://propozitsiya.com/raznocvetnye-chypsy-yz-batata-pokoryayut-myr


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.