Ринок Столичний стане територією cashless-платежів!28.09.2018  15:55

Компанія MastercardОщадбанк і ринок «Столичний» підписали Меморандум про співпрацю з метою впровадження безготівкової інфраструктури та популяризації cashless-платежів на території ринку. Зокрема, в рамках співпраці планується встановлення POS-терміналів для безготівкових розрахунків банківськими картками та NFC-пристроями, а також впровадження технології для розрахунку за допомогою QR-коду.

«Ми переконані, що створення безготівкової інфраструктури на одному з найбільших оптових ринків України стане ще одним важливим кроком на шляху до розвитку безготівки та середнього й малого бізнесу в країні, адже ще більше продавців зможуть запропонувати зручний та безпечний безготівковий спосіб оплат своїм клієнтам», — відзначила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні.

«Створення безготівкової інфраструктури на ринку «Столичний» стане одним з наймасштабніших у країні cashless-проектів у сфері торгівлі», — зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку.

Старт проекту заплановано на початок жовтня.
В рамках співпраці, крім забезпечення платіжними терміналами продавців «Столичного» та впровадження безготівкової оплати QR-кодами при заїзді авто та розрахунках за покупки, Ощадбанк планує відкрити цілодобове банківське відділення самообслуговування на території ринку та впровадити інші банківські сервіси.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.