Послуги банку

Послуги » Послуги банку

Шановні клієнти та партнери, для Вас на теріторії ОРСП “Столичний” працює відділення банку “Укрінбанк”.

Сьогодні Укрінбанк – це універсальна кредитно-фінансова установа, яка надає весь спектр традиційних та інноваційних послуг, що відповідають міжнародним стандартам.

З 1992 року розпочалася розбудова мережі філій Укрінбанку, яка стала фундаментом фінансової стійкості. Нині банк має розгалужену мережу філій, яка представлена в усіх регіонах України і нараховує 19 філій та 93 відділеня.

Починаючи з 1995 року Укрінбанк став одним з провідних банківських установ України, та поряд з фінансування малого та середнього бізнесу розпочав роботу з великими державними підприємствами.

З Укрінбанком співпрацюють понад 300 банків в усьому світі. Основними розрахунковими банками є провідні кредитно-фінансові установи світу з найвищими рейтингами, такі як Deutsche Bank Trust Company Americas, Bank of New York, HSBC Bank USA, Commerzbank AG, UBS AG та інші. Сучасні засоби телекомунікацій і налагоджені кореспондентські відносини дозволяють здійснювати розрахунки у найкоротші терміни у всіх валютах світу, а також ефективно і надійно управляти фінансовими потоками.

Банк є активним оператором фондового ринку України. Надає своїм клієнтам послуги купівлі-продажу цінних паперів, депозитарні послуги, консультує з інвестування коштів в національну економіку.

Возможность комментирования заблокирована.