divnaya

«Полуничний» сезон в Україні відкрито!05.05.2017  15:44

На початку травня на ринку «Столичний» вже з’явилися перші ягоди місцевого виробництва. Першими почали збирати урожай тепличної полуниці господарства Херсонської області. За словами виробників, незважаючи на істотне погіршення природних умов і снігопадів, збирання врожаю тепличної полуниці почалася в звичайні терміни.

 

Станом на сьогодні, 05 травня 2017 року, українські виробники пропонують полуницю невеликими обсягами (200-500 кг) за ціною 75-85 грн/кг. На ринках країни попит на ягоди все ще досить стриманий через високу вартість продукції: українську полуницю сьогодні, фактично, продають по ціні імпортних ягід, які завозять з Турції та Греції.

 

Виробництво ранніх ягід в Україні поки розвивається, переважно, в літніх теплицях: вирощувати ягоди в «зимових» скляних теплицях — досить дороге задоволення для українського виробника, навіть незважаючи на падіння конкуренції з боку імпорту. Проте, щорічно українські господарства намагаються почати сезон якомога раніше з надією отримати вищу ціну на свій урожай. Це і є однією з головних причин щорічного падіння імпорту цієї ягоди.

 

Нагадаємо, що Україна посідає сьоме місце серед країн Європи за обсягами виробництва полуниці: щорічно українські господарства збирають 70 тис. тонн зазначеної продукції.

Тож сезон ягід можна вважати відкритим!


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.