IMG_0467

Новий термінал розпочав свою роботу!29.07.2016  11:00

У четвер, 28 липня, на території ринку «Столичний» розпочав свою роботу новий торговий термінал «Сири та ковбаси».  У цьому павільйоні розміщено виключно торгові точки молочних та м`ясних виробів — йогурти, сири, сметана, кефір, сосиски, всі види ковбас, м`ясні нарізки тощо.

Новий термінал побудовано за найсучаснішими технологіями. Тепер кожна торгова точка має не лише власне місце, але й своє окреме приміщення (фактично — власний магазин) з великою площею, що набагато збільшує зручність користування для відвідувачів, а також дозволяє власникам магазину розширити свій асортимент новими видами продукції. Всередині павільйон прикрашено графіті ручної роботи, на котрому зоражені старі цегляні дворики Провансу із живою огорожею — яскравими зеленими рослинами.

Для гостей та друзів у цьому терміналі власники ковбасних мереж щодня проводять дегустації власних продуктів, аби кожен мав змогу обрати собі щось до смаку, перевіривши якість самостійно.  Здійснювати свої покупки стало набагато легше: тепер найпопулярніша група товарів зібрана в одному місці!

Знайти павільйон дуже легко: він має технічну назву В2; якщо стояти обличчям до центрального входу в рибо-м`ясний термінал — новий буде по ліву руку. Велике сучасне спорудження у сірому та червоному кольорах, на кожному вході — великими літерами назва павільйону та логотип ринку. Пройти повз просто неможливо!

Перші відвідувачі нового павільону розповідають, що давно чекали на це відкриття: «Давно помітила, що у цій частині ринку йдуть якісь роботи, чекала, чим це нарешті закінчиться. І була приємно здивована! Новий павільйон, хоча ще й дуже свіжий та від ремонту до кінця не відійшов, дуже чистенький, прибраний, та зручний. Ще знайшли новий магазин із сиром, де ціни найменші по Києву — тож точно повернемося сюди не раз, і друзям порадимо! «, — поділилася своїми враженнями відвідувачка нашого ринку пані Людмила.

Графік роботи павільйону: 7.00-18.00. Термінал працює без вихідних.

Ласкаво просимо!


Більше новин тут
Метки , , , , , , , , . Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.