Image

На оптовому ринку «Столичний» відкрилось представництво квітів19.08.2011  16:10
Рослини великих компаній та з приватних господарств тепер можна придбати на ринку «Столичний»
 

Відтепер на оптовому ринку «Столичний» можна придбати рослини на різний смак. На даний момент свою продукцію на майданчику для торгівлі з автомобілів представляють підприємці, які самостійно займаються вирощуванням рослин. Серед останніх — домашні й вуличні горшкові рослини (кімнатна хризантема, орхідея, кротон, фікус, драцена, гібіскус, петунії, сульфінії), посадковий матеріал (як-от цибулини тюльпанів, крокусів, нарцисів, карликових ірисів, гіацинти, лілії,), ягідні кущі та плодові дерева (аґрус, смородина, порічки на штамбі, виноград, гумі) екзотичні рослини під замовлення (мигдаль, англійські троянди, райські яблука) та багато інших.

Відсьогодні свою продукцію також пропонує «Камелія» — одна з найбільших компаній-представників квіткового бізнесу в Україні, а також продукція магазину «Цінія» та мережі «Садовий центр» (Закарпаття).

А незабаром на території ринку відкриється великий садово-ландшафтний центр розміром в 1 500 м2, що пропонуватиме покупцям декоративне каміння, плодові та декоративні рослини різного розміру й типу, вирощені в Карпатському регіоні.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.