Лабораторний контроль продукції01.07.2016  11:40

Літній сезон наразі знаходиться в самому розпалі; на кожному ринку, станції метро, у переході, а іноді, — й прямо на вулиці, зустрічаються ягідні вітрини з малиною, смородиною, черешнею, абрикосами та іншим. Але у більшості випадків ці ягоди можуть стати загрозою для вашого здоров`я, бо їх походження найчастіше невідоме навіть самим торговцям.

Тож аби бути впевненим у своєму виборі й у тому, що жодна ягідка не спричинить вам дискомфорту, радимо вам обирати тільки великі ринки, де є власна лабораторна станція. Або ж хоча б запитувати перед покупкою необхідні довідки з лабораторій. Жоден торговець не має права відмовляти вам у цьому!

Серед ринків, котрі мають власну лабораторію, одним із найпопулярніших є саме наш ринок «Столичний». Щоранку співробітники лабораторії оглядають всю продукцію, котра присутня на ринку, та ретельно її перевіряють. Без дозволу лабораторії жоден торговець не отримає права реалізовувати свою продукцію. Якщо ви того побажаєте, ви можете самостійно звернутися до нашої лабораторії із придбаною продукцією, та перевірити її на наявність нітратів. Вартість такої послуги — від 25 копійок (залежить від типу продукції, об`єму). Ми піклуємося про ваше здоров`я!


Більше новин тут
Метки , , , , , , , , . Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.