Image

Газета «Хрещатик» запитує!23.01.2013  21:22
Про переваги нових павільйонів «М’ясо і риба» та «Ковбаси і сири» київській муніципальній газеті «Хрещатик» розповів директор оптового ринку сільськогосподарської продукції «Столичний» Чумак Олексій Володимирович.
 

1. Олексію Володимировичу, скажіть, будь ласка, яка середня відвідуваність нових павільйонів?

Відвідуваність ринку з відкриттям нових площ в цілому зросла у 2,5 рази, якщо порівнювати з минулорічними показниками. В середньому у грудні «Столичний» відвідували з метою закупки продукції понад 3000 автомобілів, а на вихідних цей показник наближався до 5000 авто за добу.

 

2. А вже набули популярності нововідкриті павільйони серед споживачів?

Саме серед кінцевих споживачів виявився найбільший інтерес до нових павільйонів. На руку нам зіграв передсвятковий час, що додатково стимулював відвідуваність та середній чек покупки. Киянам сподобались нові торгові зали – такого в Києві ще не було. Але найбільше людей вразив асортимент продукції та ціни. В одному місті можна було підібрати харчів на різні смаки та різну кишеню – саме це головний принцип нашого ринку. До речі, майже 80 % відвідувачів ринку стають для нас постійними клієнтами, що говорить про вигідність об’єкту та його зручність. Особливо це відчутно професійним оптовикам, які цінують свій час та вигоду. Можу сказати, що об’єкт їх вразив технологічністю та продуманими дрібницями, про що я сам неодноразово чув. Звичайно старт роботи є важливим для розвитку, але ринок – це досить складний механізм людських взаємовідносин, для створення та розвитку яких потрібен час. Тому нашим критерієм є не просто показник відвідуваності, а його динаміка. Над цим зараз і працюємо.

 

3. Скільки орієнтовно фірм та торгових марок представлено по кожному виду продукції: м`ясу, рибі, ковбасах і сирах? Який асортимент їхньої продукції?

Нові зали вмістили понад 80 торговців різного масштабу – від невеликих спеціалізованих виробників до аграрних корпорацій та холдингів. Наприклад, сьогодні в павільйоні ковбасних виробів представлена продукція понад 200 заводів та мануфактур, що дозволяє представити понад 3000 найменувань продукції. Вибір, що вартий столичного покупця. Свіже м’ясо представляють понад 15 виробників, при чому кількість їх продовжує збільшуватись. Ще одна особливість ринку – переконлива перевага вітчизняної продукції над імпортом. Хоча в павільйоні можна купити і французькі сири, і італійське прошутто, і іспанський хамон, і білоруські молокопродукти, все ж понад 90 % продукції вирощено та вироблено в Україні.

 

4. Ви можете порівняти, наскільки відcотків ціни на продукцію нових павільйонів на «Столичному» нижчі, ніж у магазинній мережі Києва?

Мені важко говорити про цифри в цьому питанні – перед новорічними святами мережевий рітейл прагнув притягнути покупця — в усіх мережах була акційна пора. Можу стверджувати лише те, що кошик продуктів з ринку «Столичний» є найдешевшим у місті Києві, в порівнянні з подібним набором, придбаним у супермаркеті або на іншому ринку. Якщо казати вибірково, то економія нашого покупця складала від 15 до 85 % по різних найменуваннях. Наприклад ціни на свинину: лопатка – 43 грн за кг, ошийок – 55 грн, корейка – 55 грн, гусяча тушка – 50 грн за кг, баранина (каре) – 75 грн за кг, курка (тушка) -20,85 грн за кг, кріль (тушка) – 68 грн за кг, телятина окорок -55 грн за кг, яловичина (биток) -55 грн.за кг.

 

5. Чи працюють у нових павільйонах ветеринарні лабораторії, які передбачені проектом?

Так, без роботи державної лабораторії ветеринарної медицини продаж продуктів харчування неможливий на ринку. В нас працює акредитована лабораторія, яка в найближчий час стане найкращою в Україні. Ми ставимо перед собою таке завдання спільно з державними органами, що відповідають за цей напрямок. Я гарантую, що жодна партія товару не може потрапити на прилавки без проходження відповідних процедур з перевірки документів та контролю безпеки з боку ветеринарних лікарів.

 

6. А відвідувачі задоволені новими терміналами та організацією роботи в них? Якщо є пропозиції від відвідувачів, то які саме?

Людям сподобались павільйони, що ми збудували та ввели в роботу. Найбільше пропозицій стосується більш широкого транспортного сполучення з містом, яке на сьогодні, нажаль, є недостатнім. Мені особисто подобається, що нові торгові зали не залишають людей байдужими, є конструктивний діалог з орендарями та з відвідувачами. Але головним екзаменатором все ж таки залишається покупець. Саме він має проголосувати гривнею за той чи інший торговий об’єкт. Розуміючи це, ми прикладаємо максимум зусиль для покращення умов та якості обслуговування. Чи вдається це – побачимо найближчим часом.

 

7. Олексію Володимировичу, останнє запитання: які нові об`єкти ще заплановані за проектом і на коли можна очікувати їхнього входження в експлуатацію?

В наступному році плануємо провести реконструкцію навісу для торгівлі з автомобілів у другий професійний павільйон «Овочі та фрукти», збільшити торгову площу нових павільйонів «Риба та м’ясо», «Ковбаси та сири», а також добудувати торгові галереї, що знаходяться поруч з цими павільйонами. В кінці року плануємо здивувати українського селянина зручним місцем для продажу його продукції – новим теплим торговим павільйоном. Крім цих об’єктів, добудуємо квітковий павільйон, на послуги якого зараз є великий попит. Щодо термінів вводу нових площ в експлуатацію, це залежить від багатьох чинників, але будемо прагнути входити у літній та зимовий період з новими об’єктами.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.