Експорт української харчової продукції до країн ЄС зріс на 38,2%18.01.2018  09:00

Експорт аграрної та харчової продукції з України до країн ЄС зріс порівняно з 2016 роком на 38,2%, або на $1,4 млрд, та становив $,5,2 млрд. Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Згідно з повідомленням, найбільшими товарними групами, які Україна експортувала до ЄС за даний період, стали зернові ($1,4 млрд), олія ($1,3 млрд) та насіння олійних культур ($0,9 млрд).

Найбільше продукції експортовано в Нідерланди – 18,4%, Іспанію – 14,4%, Польщу – 13,3%, Італію – 11,8%, Німеччину – 10,3%.

«Ми раді відмітити, що угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС працює, і це відображається в конкретних цифрах зростання нашого двостороннього товарообігу в аграрній та харчовій сфері. Ми також сподіваємось, що даний позитивний тренд буде продовжено і надалі, враховуючи нашу активну роботу в галузі наближення українського законодавства до стандартів ЄС», – сказала заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Інформація за матеріалами: mind.ua


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.