Червоний банан13.03.2018  12:39

Червоні банани мають більш яскравим, чудовим ароматом з нотками малини або полуниці, що перетворює їх в відмінний інгредієнт для фруктових салатів, морозива та інших смачних десертів (найвідоміший — банановий спліт). Їх вершкова м’якоть м’якше і солодший, хоча розмірами вони трохи поступаються своїм жовтим родичам.
Найбільший імпортер — Коста-Ріка.

Поживна цінність

Фрукт середнього розміру вагою 100 г має 90-110 калорій, при цьому не містить абсолютно ніяких жирів. Крім того, в ньому знаходяться 23 г або 8% денної норми вуглеводів, з них 16 г — цукру і 1 г — дієтичного волокна. Під темно-червоною шкіркою банана ховається значна кількість вітамінів A (2%), C (15%) і B6 (20%), а також натрій, кальцій, калій і залізо (2%).

Питання вибору і зберігання

Обирайте червоні банани без видимих ​​на шкірці дефектів і плям, найкраще глибокого темно-червоного кольору — ознака зрілості. Зберігати ці фрукти треба при кімнатній температурі, не в холодильнику. Через високу концентрацію калію, ці фрукти можуть завдати людям шкоди, що страждають захворюваннями нирок. У цьому випадку необхідна консультація зі спеціалістом.
Червоні банани в продажу в павільйоні Овочі-Фрукти


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.