Черешнева панацея

Черешнева панацея25.05.2018  10:54

Сезон черешні набирає обертів, а, значить, настав час дізнатися, чому її потрібно неодмінно купити і з’їсти. Медичні портали називають 7 основних недуг, з якими можна впоратися таким простим і приємним способом, як поїдання черешні:

🍒 Діабет
🍒 Гіпертонія
🍒 Проблеми зі шкірою
🍒 Біль
🍒 Серцеві захворювання
🍒 Безсоння
🍒 Зайва вага

Діабет
Вживання черешні корисно як профілактика діабету і дозволено при наявності діабету. У черешні досить низький вміст вуглеводів і незначний показник глікемічного індексу. Крім того, черешня містить велику кількість антиоксидантів, успішно попереджають захворювання серця і злоякісні пухлини.

Гіпертонія
Черешня сприяє зниженню кров’яного тиску, оскільки має сечогінну властивість.

Проблеми зі шкірою
Завдяки насиченості корисними мікроелементами ягоди черешні сприяють швидкій регенерації шкірних покривів, роблять шкіру гладкою і чистою.

Болі
Вживання черешні знижує рівень сечової кислоти в організмі. Завдяки цьому люди, у яких часті м’язові болі проблеми зі спиною, відчувають поліпшення стану.

Серцеві недуги
А також подагра, проблеми з нирками. До їх виникнення, стверджують експерти медичних порталів, також веде надлишок сечової кислоти, з яким справляється черешня.

Безсоння
Черешня поряд з вишнею є натуральним джерелом мелатоніну — речовини, яка контролює внутрішній годинник і нормалізує сон. Експерти рекомендують з’їдати жменю ягід приблизно за годину перед сном.

Зайва вага
Черешня буквально спалює жири в організмі, а високий вміст клітковини в ягодах сприяють нормалізації травлення і навіть запобігає розвитку раку товстої кишки.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.