5 жовтня 2011 року оптовий ринок «Столичний» відвідає 20 представників оптових ринків Європи03.10.2011  13:20
У липні 1999 року в Польщі була зареєстрована Центральна Європейська Фундація Оптових Ринків. Її головна мета – допомога новоствореним оптовим ринкам у розвитку й покращенні обслуговування своїх клієнтів, збільшенні можливостей в отриманні доходів. Голова ради оптових ринків Центральної та Східної Європи – Роман Федишин (ОРСП “Шувар”, Україна).
 

З 5 по 7 жовтня на оптових ринках “Столичний” (м. Київ) та “Шувар” (м. Львів) пройде зустріч членів Асоціації оптових ринків Центральної та Східної Європи на тему:” Інтелектуальна логістика ”  — інноваційні підходи в діяльності оптових ринків ”.

У липні 1999 року в Польщі була зареєстрована Центральна Європейська Фундація Оптових Ринків. Її головна мета – допомога новоствореним оптовим ринкам у розвитку й покращенні обслуговування своїх клієнтів, збільшенні можливостей в отриманні доходів.  Голова ради оптових ринків Центральної та Східної Європи – Роман Федишин (ОРСП “Шувар”, Україна).

5 жовтня 2011 року оптовий ринок “Столичний ”  відвідає 20 представників оптових ринків Європи (Хорватія, Польща, Угорщина, Албанія, Боснія та Герцеговина, Румунія та інші), представники Міністерства аграрної політики та продовольства України та інші.

Брифінг для журналістів на оптовому ринку “Столичний” пройде 5 жовтня о 9:00.

Телефон для довідок: 066 – 688-18-89.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.