Щасливого нового року! (5)

Названо найкраще блюдо української кухні05.01.2018  09:42

Авторитетне американське видання The Washington Post опублікувало хвалебну статтю про український борщ. Автори тексту підкреслюють, наскільки корисно таке блюдо і називає його «розкішної їжею», пише Главком.

«Іноді я купую продукти з конкретним рецептом, але частіше я виходжу на ринок і нехай інгредієнти говорять зі мною. Недавня поїздка туди завантажила мої сумки купою чудових свіжих овочів: моркви, буряка, кореня селери і цибулі, поряд з гарною твердою головкою капусти », — пише в своїй статті журналістка Еллі Крігер.

При цьому вона відзначає, що жодне інше блюдо не здатне подати комбінацію настільки різноманітних овочів настільки гармонічно та оригінально.

«Борщ офіційно вийшов на американський ринок. The Washington Post вчить американців, як його варити, і розповідає про корисні властивості борщу », — пише на своїй сторінці в Facebook Мирослава Гонгадзе.

Нагадаємо, це вже не перша публікація про український борщ в американській пресі. Раніше подібні хвалебні відгуки з’являлися в The New Yorker.


Більше новин тут
Закладка постоянная ссылка.

Возможность комментирования заблокирована.